Smocza Karma

Kim jesteśmy, i co robimy?

Jesteśmy miłośnikami zwierząt, szczególnie kotów i psów. Żywieniem zwierząt i pomysł produkcji najwyższej jakościowo karmy wziął się z problemów naszych zwierząt. Kryształki w moczu, nietolerancje pokarmowe biegunki i ciągłe wizyty u weterynarzy. Zaczęliśmy się dokształcać, rozmawiać z innymi hodowcami, zoo dietetykami. Wyleczyliśmy nasze zwierzaki, w końcu przestały chorować, ich wygląd się poprawił, więc padł pomysł, aby zacząć zdrowo karmić też inne zwierzęta. Stworzyliśmy zakład produkcyjny, przebadaliśmy produkowaną karmę pod okiem laborantów, zdobyliśmy pozwolenie weterynaryjne i tak o to jesteśmy.

 • Sami wybieramy mięsa z jakich produkujemy. Nie za chudo nie za tłusto.
 • Ręcznie przygotowujemy karmy.. krojąc, siekając, sterylizując i pakując.
 • Karmy doręczamy kurierem, żeby jej nigdy nie zabrakło.
01

Jakość

Wykorzystujemy mięsa i podroby jakości spożywczej.
02

Mięsny skład

80% mięsa, 20% podrobów do tego naturalna galaretka

03

Zdrowie

Karmy są bogato suplementowane w witaminy i minerały, wymagane do prawidłowego rozwoju. 

04

Czysty Skład

Karma nie zawiera zbóż, polepszaczy smaku, zagęszczaczy, utrwalaczy, etc.

Na pewno nowością na Polskim rynku.

 • Jesteśmy Polskim producentem mokrych bytowych karm dla kotów.
 • Jesteśmy również hodowcami, kocimi miłośnikami
 • ..i po prostu ludźmi, którym zależy na karmieniu zwierząt dobrej jakości karmą. Udowadniamy, że karma dla kota, może mieć skład lepszy niż mielonka.. dla ludzi.

To zależy od wybranego pakietu. CenaSprzedajemy karmę w dwóch puszkach:

 • 160g, stanowiącą dzienną porcję dla kota o wadze 3kg. Cena od 6,30 zł/szt
 • 300g, stanowiącą dzienną porcję dla kota o wadze 8kg. Cena od 8,55 zł/szt
 • Większe puszki przygotowujemy na indywidualne zamówienia dla hodowców, fundacji bądź schronisk. 

Jeśli potrzebujesz oferty dla dwóch lub więcej kotów, bądź dla fundacji, schroniska -  naliczymy odpowiedni rabat. Napisz na adres: kontakt@smoczakarma.pl

Skład został wyselekcjonowany przez zwierzęcych dietetyków, hodowców, praktyków, którym przyświecał cel stworzenia najwyższej jakościowo karmy. Stąd w składzie znajduje się zawsze 80% mięsa, i 18% podrobów. Wszystko jakości spożywczej, czyli przeznaczonej dla człowieka, nie ma mowy o żadnym odpadzie. Ponadto stosujemy olej z łososia oraz dodatek witaminowo mineralny, który stanowi uzupełnienie witamin i mikroelementów. 

Nie stosujemy zbóż, ani żadnych polepszaczy smaku ani zapachu. Zapach naszych puszek wynika z gotowania mięsa, dlatego jest delikatny, nie drażniący. Galaretka w karmie znika pod wpływem temperatury ponieważ nie stosujemy żadnych utrwalaczy. Karmy są jak najbardziej naturalne, a sterylizacja jakiej puszki są poddawane jest konieczna z uwagi na zagrożenie mikrobiologiczne. 

Smocza Karma spełnia aż nadto wytyczne wymogów żywieniowych opracowanych przez Fediaf z 2019r.,

Na trzy sposoby, zaczynając od najszybszego:

 1. Proszę spojrzeć na zdjęcia przekroju karmy, widać tam kawałki mięsa, czy inna karma wygląda choćby podobnie?
 2. W kuwecie, po całym dniu żywienia naszą karmą. Karma jest wysoce strawialna, dlatego kuweta nie śmierdzi. Kot również wydala dużo mniejszy objętościowy stolec,
 3. Po wynikach badań, gdy kot jest karmiony przed kilka miesięcy naszą karmą. Karma jest wysoce suplementowana, dlatego kotu nie grożą żadne niedobory witamin czy minerałów. Również wysoka przyswajalność karmy ma tu znaczenie. 

Darmowa przesyłka przysługuje klientom, których koszyk przekroczy 100 zł w jednym zamówieniu. Poniżej tej kwoty zamówienia, koszt wysyłki to odpowiednio: 

 • paczkomat - 10 zł 
 • kurier - 12 zł 

Nie pobieramy dodatkowych opłat za przesyłkę pobraniową 🙂 

Tak! 

Jeśli jesteś hodowcą i zamawiasz naszą karmę, to dla każdego kociaka na wyprawkę prześlemy nieodpłatne 3 puszki 160g. Wystarczy, że nam o tym napiszesz!

Masz pytania bądź propozycje? Pisz śmiało!